MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ WIEDZY I KREATYWNOŚCI

Dzień 6. października upłynął w Zespole Szkół w Wysokiej Głogowskiej pod znakiem  wiedzy i kreatywności, a to za sprawą turnieju  zorganizowanego dla  uczniów starszych klas. 

Wprowadzenie nauki zdalnej na dłuższy czas  zmusiło wszystkich do zamknięcia w domach i ograniczenia  kontaktów rówieśniczych, stąd zrodził się pomysł zorganizowania imprezy, która miałaby na celu integrację społeczności  szkolnej.  

Wprawdzie obowiązujące  w szkole  procedury bezpieczeństwa związane z Covid -19 nie pozwoliły na realizację pomysłu w pierwotnej formie,  ale ostatecznie wszystko przebiegło sprawnie w bardzo przyjemnej atmosferze,  a uczniowie z wielkim zaangażowaniem stanęli do rywalizacji międzyklasowej w konkurencjach sportowych i wiedzowych. Musieli także wykazać się kreatywnością przy wykonaniu zadania, jakim było  wspólne przygotowanie  przez klasę  artystycznej pracy  z darów jesieni.  Oczywiście pomysłów nie zabrakło.

Jury doceniło oryginalność prac, twórczą postawę uczniów , ale  przede wszystkim ich  zaangażowanie   i współpracę w zespole. Turniej zakończył się zwycięstwem dla klasy V, na II miejscu znalazła się klasa VII a , z kolei 3. miejsce wywalczyła klasa VIII b.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content