„BIEGAM I WSPIERAM” PO RAZ VI

W ramach imprezy przewidziane są liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży – między innymi dmuchana zjeżdżalnia, przejażdżki na konikach, potyczki łuczników czy też bumper ball oraz biegi dla dzieci na dystansach 200, 400 i 800 metrów z podziałem na kategorie wiekowe. Kolejną atrakcją, będzie stoisko partnera imprezy – Nadleśnictwa Głogów Młp., kiermasz rękodzieła czy słodkości z Ciastomaniaka. Każdy z uczestników wydarzenia będzie również mógł kupić kiełbaskę z grilla, zapiekanki oraz zamówić kawę i napoje.

Jak co roku, trasa biegu oraz rajdu Nordic Walking przebiega drogami szutrowymi przez tereny leśne Nadleśnictwa Głogów Młp. oraz Rezerwat Przyrody Zabłocie, przez który przebiegają piękne ścieżki dydaktyczne z naturalną dziką przyrodą. Asfaltu jest jedynie około 3 km. Dla biegaczy ustawionych będzie 6 punktów odżywczych, których obsługę zapewniają niepełnosprawni pracownicy Centrum Natura Caritas i młodzi wolontariusze. Każdy z uczestników zawodów otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsi zawodnicy puchary i nagrody.

Organizatorem imprezy jest LKS Głogovia wraz z Centrum Natura, a współorganizatorami oraz partnerami jest Fundacja Centrum Animacji Społecznej, Urząd Miejski w Głogowie Młp., Nadleśnictwo Głogów Małopolski, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kolbuszowej, UKS IKAR i Tiki Taka Kolbuszowa.

Serdecznie zapraszamy sportowców oraz rodziny do udziale w Pikniku w Centrum Natura Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Budach Głogowskich, 19 września o godzinie 11.00. 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content