HAT-TRICK ŁUKASZA SZCZOCZARZA

Łukasz Szczoczarz, nowy zawodnik głogowskiego klubu,  popisał się podczas ostatniego meczu z Włókniarzem Rakszawa nie lada wyczynem, zdobywając w niespełna godzinę aż 3 bramki.

Mecz Głogovii z „Czerwoną Latarnią” pełen był emocji. Gospodarze pewnie objęli prowadzenie już w pierwszej połowie. Do bramek przeciwników nasi piłkarze trafili aż 5 razy. Na tak wysoki wynik naszej drużyny zapracowali szczególnie strzelcy: Łukasz Szczoczarz (3, 45, 56), Maciej Hajkowicz (21) oraz Kajetan Ochalik (76 – rzut karny). Kontaktową bramkę dla przeciwników zdobył Sebastian Motyl w 34 minucie meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5 – 1 dla Głogovii.

Warto dodać, że Łukasz Szczoczarz zdobył już 5 trafień w barwach głogowskiego klubu, mimo, że rozegrał dopiero 3 spotkania. Dołączył tym samym do Macieja Hajkowicza, który ma na swoim koncie taką samą liczbę bramek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.