KLUB AK CHAMPION MA NOWĄ LOKALIZACJĘ

Od niedawna członkowie Klubu Sportów Walki AK Champion mają do dyspozycji nową salę ćwiczeń, która mieści się w hali sportowej na osiedlu Rogoźnica. W minioną sobotę nastąpiło jej uroczyste otwarcie.

Od teraz miłośnicy i miłośniczki boksu mogą trenować w lepszych warunkach. Nowa sala jest nieporównywalnie większa, co przekłada się nie tylko na komfort zawodników, ale również na poszerzenie oferty zajęciowej. Klub oferuje treningi dla dorosłych w dyscyplinie Boks, Kick Boxing, MMA, AeroBoks dla kobiet, Grappling oraz zajęcia dla najmłodszych. Oprócz zajęć grupowych w ofercie klubu znajdują się również treningi indywidualne.

To moment, na który wielu czekało z niecierpliwością. Otwarcie nowej siedziby to ważny krok w rozwoju klubu, w którym talenty sportowe będą mogły w pełni się rozwijać – mówi założyciel Kamil Lamczyk.

Udostępnienie hali sportowej na osiedlu Rogoźnica dla klubu Champion stało się niewątpliwie kluczowym momentem w jego rozwoju. Nowa lokalizacja oferuje znacznie większą przestrzeń do treningów, nowoczesny sprzęt oraz lepsze warunki dla zawodników i instruktorów. To miejsce, gdzie talenty sportowe mogą się rozwijać, a pasjonaci sztuk walki mogą ćwiczyć w komfortowych warunkach – podkreślił podczas otwarcia burmistrz.

Oprócz zawodników i zawodniczek AK Champion, władz miasta reprezentowanych przez burmistrza Pawła Baja i Radnego Dariusza Chamaja oraz sympatyków klubu, na uroczystości pojawił się gość specjalny – utytułowany zawodnik MMA Robert Ruchała. Poprowadził on dla klubowiczów seminarium, podczas którego przekazał sportowcom cenną wiedzę. 

 
 
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content