KONKURS PLASTYCZNY „ŚNIEŻNY GALOP”

Ludowy Klub Jeździecki „Zabajka” w Głogowie Małopolskim zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Śnieżny Galop”. Konkurs ma na celu prezentację dziecięcej i młodzieżowej twórczości plastycznej, kształcenie wyobraźni plastycznej oraz zachęcenie dzieci do kreatywnego i oryginalnego ujęcia tematu.

Jak podają organizatorzy, technika wykonania prac jest dowolna – może to być np.: rysunek, malarstwo, grafika oraz collage. Preferowany format pracy to A4.

Jury powołane przez Organizatora przyzna nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach wiekowych: 6–9 lat, 10-12 lat, 13-16 lat. Pod uwagę zostaną wzięte takie kryteria jak: wrażliwość „młodego twórcy”, wyraz artystyczny pracy oraz oryginalne podejście do tematu.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę. Każda nadesłana praca powinna zawierać na odwrocie następujące informacje: imię i nazwisko autora, wiek, imię i nazwisko opiekuna/rodzica lub placówki oraz adres lub numer telefonu do kontaktu. Do każdej pracy należy dołączyć podpisaną przez rodzica/opiekuna klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zgody na rozpowszechnienie wizerunku.

Terminem, w jakim należy dostarczyć pracę jest 30 listopada bieżącego roku. Zgłaszane prace nadsyłamy na adres organizatora: Ludowy Klub Jeździecki „Zabajka”, ul. Brylantowa 14, 36-060 Głogów Młp.

Organizator przygotował wyjątkowe nagrody, jakimi są darmowe lekcje jazdy konnej. Terminy lekcji do ustalenia z instruktorami.

W imieniu LKJ „Zabajka”, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content