„MAMA I TATA NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA ŚWIATA

W dniu 29 maja br. w Zespole Szkół w Budach Głogowskich odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.


Dyrektor szkoły Justyna Golema przywitała wszystkich zgromadzonych gości i odczytała słowa, które skierował na tę okoliczność. Pan Burmistrz Głogowa Młp. – Tomasz Skoczylas podkreślając, że „Dziś, rola matki jest szczególnie trudna. Wiele Was, Drogie Mamy, musi godzić trud utrzymania ogniska domowego z pracą zawodową. Przyjmijcie ode mnie wyrazy szczerego uznania i podziękowania za Waszą pracę, poświęcenie i wyrzeczenia. Za pokonywanie przeciwności i wychowywanie kolejnych pokoleń Polaków w duchu najpiękniejszych wartości.”

Pani Dyrektor w słowach powitania i życzeń skierowanych do Rodziców zwróciła szczególną uwagę na znaczenie rodziców w życiu dziecka: „Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla każdego, małego czy dużego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu.”

Uczniowie klas I-III z radością zaprezentowali swoje talenty, wzruszając publiczność pięknymi piosenkami, tańcami, recytowanymi wierszami i kolorowymi występami.

Atmosfera w sali była nasycona radością i wzruszeniem, gdy dzieci z każdej klasy pełne entuzjazmu i zaangażowania śpiewały o mamie i tacie. Ich głosy wypełniły przestrzeń, emanując czystą miłością i wdzięcznością wobec swoich rodziców. Występy każdej klasy były niepowtarzalne i pełne serdeczności. Uczniowie zachwycali urokiem i spontanicznością, wzruszali publiczność swoimi wierszami o ważnej roli rodziców w życiu każdego dziecka.

Dzień Mamy i Taty w szkole to nie tylko okazja do prezentacji talentów dzieci, ale również moment refleksji i wdzięczności za całą miłość i wsparcie, jakie rodzice ofiarowują swoim pociechom każdego dnia. To czas, który przypomina nam o wartościach rodzinnych i o sile więzi między dziećmi i ich najbliższymi.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom należą się gorące podziękowania za zaangażowanie, że w tak uroczystej oprawie mogliśmy świętować ten wyczekiwany z radością w sercu każdej mamy – Dzień Matki. Dzień Mamy i Taty w szkole pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników, niosąc ze sobą magię emocji i miłości.

Weronika Tomaka
Katarzyna Kret

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content