ODKRYWAMY UCZNIOWSKIE SUPERMOCE

W obecnej – pandemicznej rzeczywistości, młodzi ludzie szczególnie potrzebują pozytywnego wzmocnienia i zauważenia swoich mocnych stron. Nauczyciele Zespołu Szkół w Wysokiej Głogowskiej postanowili już po raz drugi dołączyć do ogólnopolskiej akcji “Tydzień Uczniowskiej SuperMocy”, zainicjowanej w 2020 roku przez dwie nauczycielki: Joannę Gadomską (Biologia z Blondynką) i Katarzynę Włodkowską (Facetka od polaka).

Uczniowie zostali zaproszeni do różnorodnych aktywności, w trakcie których rozpoznawali swoje pasje i mówili o mocnych stronach – nie tylko własnych, ale także swoich kolegów. Przez prawie dwa tygodnie powstawały autorskie piórka z których stworzono Skrzydła SuperMocy, gory – na których szczyt prowadzą kamienie uczniowskich pasji lub Drzewka Talentów. Uczniowie przygotowali także Słoiki Inspiracji, tablice z motywującymi słowami, śpiewali piosenki, nagrywali filmy wideo i odkrywali moc kryjącą się w ich imionach.

Tydzień Uczniowskiej SuperMocy 2021 już za nami, ale w Zespole Szkół w Wysokiej Głogowskiej uczniowie odkrywają swoje mocne strony przez cały rok szkolny.

Monika Khan, koordynatorka akcji

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content