TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO IM. ALEKSANDRA ŁADOSIA

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim oraz Uczniowski Klub Sportowy IKAR zapraszają dzieci i młodzież z rocznika 2006 i młodsze do udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego im. Aleksandra Ładosia.


W ramach turnieju zaplanowano dwie kategorie open: dziewczęta oraz chłopcy. Turniej rozgrywany będzie systemem pucharowym lub grupowym – w zależności od ilości zawodników w danej kategorii.

Turniej odbędzie się w sierpniu bieżącego roku, a o dokładnym  terminie organizatorzy poinformują po zamknięciu listy uczestników.

Zapisów na turniej dokonywać można do 3 sierpnia bieżącego roku (najbliższy wtorek), poprzez wysłanie wiadomości SMS z takimi informacjami jak: imię i nazwisko uczestnika, adres zamieszkania oraz numer telefonu do kontaktu, pod numer: 693 602 480.

Celem zawodów jest popularyzacja tenisa  wśród mieszkańców gminy Głogów Małopolskim oraz propagowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Każdy startujący zawodnik  zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia, które znajduje się w kasie Pływalni „Wodnik” w Głogowie Młp.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content