RODZINNY PIKNIK I AKCJA KRWIODAWSTWA

22 czerwca 2024 roku w Centrum Natura Caritas Budy Głogowskie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z okazji Światowego Dnia Uchodźcy. Organizatorzy serdecznie zapraszają na rodzinny piknik oraz akcję krwiodawstwa, która potrwa od 9:30 do 16:30.


W programie przewidziano wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w grach, zabawach i zawodach sportowych. Dla miłośników sportu przygotowano prezentacje oraz rozgrywki z udziałem drużyny rugby z Rzeszowa oraz drużyny baseballowej Bizony Rzeszów. Ponadto, fani żużla będą mieli okazję spotkać zawodników drużyny STAL Rzeszów.

Najmłodsi uczestnicy mogą liczyć na liczne animacje, malowanie buzi oraz zaplatanie warkoczyków. W trakcie pikniku będzie można posilić się przysmakami z grilla oraz skosztować waty cukrowej.

Jednym z kluczowych elementów wydarzenia będzie akcja krwiodawstwa „Kropla Dobra”, która ma na celu wsparcie lokalnych szpitali i potrzebujących.

Wydarzenie organizowane jest przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej we współpracy z Caritas Polska, Niezależnym Zrzeszeniem Studentów oraz innymi partnerami. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu do udziału w tym wyjątkowym dniu pełnym radości, integracji i pomocy bliźniemu.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content