SUKCES IKARA NA TURNIEJU FOOTBALL CUP 2010

Niedawno, w Głogowie Małopolskim odbył się kolejny  turniej z cyklu Ikar Football Cup. Tym razem, rywalizowali ze sobą piłkarze z rocznika 2010 i młodsi.  Organizatorem turnieju była nasza Szkółka Piłkarska, a patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Głogowa Młp. Paweł Baj.


Przyjechały do nas zespoły takie jak: Sokółek Nisko, APPN Cmolas oraz Szkółka Piłkarska Straszęcin. Nie zabrakło oczywiście reprezentacji gospodarzy w postaci zespołów UKS Ikar Żółci i UKS Ikar Zieloni.

Tradycyjnie, drużyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym”, dzięki czemu każda z nich rozegrała aż 8 meczów. Najlepszy okazał się zespół gospodarzy – UKS Ikar Żółci. Na drugim miejscu uplasowali się młodzi piłkarze z Niska. Trzecia pozycja również należała do naszej reprezentacji – UKS Ikar Zielonych. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a każdy uczestnik medal.  Wręczono także indywidualne wyróżnienia dla najlepszych strzelców, bramkarzy i zawodników.  Trzeba przyznać, że ostatni turniej był dla IKARA bardzo udany.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom cyklu Ikar Football Cup gratulujemy i dziękujemy za rywalizację godną prawdziwych sportowców.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content