ŚWIĄTECZNY CATERING

Coraz częściej zamawiamy świąteczny catering, dzięki temu zyskuje on coraz większą popularność. Z pomocy profesjonalistów w dziedzinie gotowania korzystają osoby, którym brak czasu lub umiejętności by przygotować potrawy, ale też chęć sprawdzenia nowych smaków i wprowadzenia różnorodności na wielkanocnym stole.


W restauracjach można zamówić tradycyjne polskie dania m.in. żurek z kiełbasą, boczkiem, sałatkę jarzynową, pasztet czy faszerowane jajka, ale też można spróbować całkiem nowych smaków np. puree z chrzanu czy zupę chrzanową. Cena wielkanocnego cateringu w zależności od wybranego menu zaczyna się już od 30 zł za osobę. Oprócz tradycyjnych dań Polacy bardzo chętnie zamawiają również sprawdzone słodkie wypieki. Pamiętajmy jednak, żeby nie zwlekać z decyzją o wyborze cateringu do ostatniej chwili, bo im bardziej znany lokal, tym więcej będzie miał zamówień.

Również w Głogowie Małopolskim jest coraz więcej podmiotów świadczących tego rodzaju usługi. Przodują oczywiście te z najdłuższym stażem i wszystkim doskonale znane m.in. Cukiernia Liszcz z Wygody czy Pizzeria Gusto. Praktycznie w każdym hotelu, który działa na terenie naszej gminy można również zamówić gotowe dania doskonałej jakości m.in. w hotelu „Trzy Korony”, „Cztery Pory Roku”, „Antyczny Dwór” i inne. Dużą popularnością cieszą się słodkie wypieki i chleb z naszej lokalnej spółdzielni GS Samopomoc Chłopska.

Warto korzystać z przygotowanych potraw na wielkanocny stół. Zaoszczędzony w ten sposób czas lepiej przeznaczyć na rodzinę i bezcenne kontakty z najbliższymi.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content