TRWAJĄ ZAPISY DO ÓSMEJ DYCHY GŁOGOWSKIEJ

Już za miesiąc – 22 maja, odbędzie się kolejna – ósma edycja biegu pod nazwą „Dycha Głogowska”. Jak sama nazwa mówi, uczestniczy pobiegną na dystansie 10 km. Organizatorem tegorocznego biegu jest Sekcja Lekkoatletyki, Triathlonu i Nordic Walking LKS Głogovia Głogów Małopolski, której przewodniczy koordynator – Andrzej Zwierzchowski. Głównym sponsorem biegu jest Gmina Głogów Małopolski.


Podobnie jak w latach ubiegłych, start biegu będzie miał miejsce przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim, przy ulicy Parkowej 15 o godzinie 10:00. Trasa tworzy zamkniętą pętlę z wyraźnie i jednoznacznie oznaczonymi pionowo słupkami umiejscowionymi co 1 km oraz – w miarę możliwości pogodowych – poziomo za pomocą farby zmywalnej. Na piątym kilometrze trasy znajdować się będzie punkt żywieniowy.

Jak podają organizatorzy, z uwagi na pandemię koronawirusa, tegoroczna edycja biegu odbędzie się w nieco zmienionej formie, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Mając na uwadze troskę o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, startujący zostaną podzieleni na grupy, które będą startować w odpowiednich odstępach czasowych.  

Jak zawsze, uczestnicy podzieleni zostaną na kategorie wiekowe. Wyłoniona zostanie również najszybsza Głogowianka oraz Głogowianin.

Tradycyjnie, zapisów można dokonać na stronie www.timekeeper.pl W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content