TURNIEJ HOKEJA NA TRAWIE I PIKNIK SĄSIEDZKI

O tym, że sport to zdrowie wiemy wszyscy. W duchu tego przysłowia, Środowiskowy Dom Samopomocy w Wysokiej Głogowskiej zorganizował turniej hokeja na trawie. Zawodom towarzyszyły niezapomniane wrażenia i sportowe emocje.

W rozgrywkach udział wzięły reprezentacje środowiskowych domów samopomocy z takich miejscowości jak: Wysoka Głogowska, Woliczka, Kolbuszowa, Wola Raniżowska oraz Spie,  a także drużyna Zakładu Aktywności Zawodowej Centrum Natura Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Budach Głogowskich.

Niekwestionowanymi zwycięzcami okazała się drużyna gospodarzy – Środowiskowego Domu Samopomocy w Wysokiej Głogowskiej. Na drugim miejscu uplasował się zespół z Środowiskowego Domu Samopomocy w Spiach. Natomiast trzecie miejsce wywalczyła drużyna Zakładu Aktywności Zawodowej Centrum Natura Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Budach Głogowskich.

Drużyny zwycięskie otrzymały pamiątkowe dyplomy, statuetki oraz medale. Przygotowano również nagrody za wzięcie udziału w zawodach, które trafiły do ŚDS w Woliczce, Kolbuszowej oraz Woli Raniżowskiej.

Po rozegranym turnieju i dekoracji zwycięzców, wszyscy uczestnicy udali się na tereny rekreacyjne przy głogowskich stawach, gdzie odbył się Piknik Sąsiedzki. Tam, na gości czekały gorące posiłki, słodki poczęstunek, liczne atrakcje oraz zabawa taneczna.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content