UDANY WYSTĘP IKARA I FREGATY

W ubiegłą sobotę – 5 grudnia, w Kolbuszowej odbyły się zawody pływackie  z cyklu Ligi Podkarpackiej. Wzięli w nich udział również podopieczni Uczniowskiego Klubu Sportowego Ikar oraz Stowarzyszenia Fregata z Głogowa Małopolskiego. Naszym reprezentantom jak zwykle poszło wyśmienicie, czego dowodem są przywiezione z zawodów medale.

Naszą gminę reprezentowali przedstawiciele obu formacji: Natalia Jastrzębska, Emilia Pokrzywa, Tymoteusz Strojek, Mateusz Radziwiński, Jakub Gajecki, Bartosz Łach, Sebastian Pawelec, Tymoteusz Blok oraz Dominik Pado.

Największym sukcesem pochwalić się może Tymoteusz Strojek, który zdobył dwa medale: złoto w kategorii 50 m stylem klasycznym oraz srebro w zmaganiach 100 m style zmiennym. Dużym sukcesem pochwalić się mogą również: Mateusz Radziwiński, który zdobył srebro w konkurencji 50 m w stylu klasycznym oraz brąz w stylu dowolnym na 200 m,  a także Sebastian Pawelec, który wywalczył srebrny medal w kategorii 50 m stylem klasycznym i czwarte miejsce w konkurencji 100 m stylem dowolnym. Niewiele do podium zabrakło również Emilii Pokrzywie, która zajęła czwartą pozycję  zarówno w konkurencji 50 m w  stylu klasycznym jak i 100 m w stylu zmiennym.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.