UKS „ŻAGIELEK” ZAPRASZA NA TURNUSY ŻEGLARSKIE

Uczniowski Klub Sportowy „Żagielek” rokrocznie organizuje turnusy żeglarskie dla dzieci na akwenie w Lipiu. Także i w tym roku można skorzystać z proponowanej oferty. Jest to świetna okazja, by nauczyć się żeglarstwa w tydzień a także idealny pomysł na wakacyjną nudę. 


Jak informuje Wojciech Dudek – prezes UKS „Żagielek” w Głogowie Młp. –  turnus obejmuje zajęcia dla dzieci do 13 roku życia, podczas których odbywają się szkolenia żeglarskie. Dzieci mogą się nauczyć krótkiej teorii żeglarstwa, czyli na przykład wiązania węzłów żeglarskich, a oprócz tego pływania na łódkach typu optimist, rowerek wodny, omega. Organizowane są gry różne gry i zabawy, tak aby dzieci mogły miło spędzić czas. W ramach zgrupowania zapewniane jest również wyżywienie, aby dzieci miały siłę na zabawy.

Turnusy żeglarskie odbywają się kilkukrotnie w ciągu roku, w zależności od zainteresowania. Przeważnie rodzice i dzieci mogą liczyć na trzy, a nawet cztery terminy. Są to dziewięciogodzinne zajęcia, odbywające się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00 i są realizowane w ramach programu „Zostań Optymistrzem” dofinansowanego z budżetu gminy Głogów Małopolski.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z oferty UKS „Żagielek”!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content