W ZS W WYSOKIEJ GŁOGOWSKIEJ NIE MA NUDNYCH PRZERW!

Choć koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, to zaglądamy jeszcze na szkolne korytarze, by się przekonać, że nie musi tam być nudno. W Zespole Szkół w Wysokiej Głogowskiej uczniowie przerwy międzylekcyjne mogą spędzić w atrakcyjny sposób.


Naklejki podłogowe to super pomysł na urozmaicenie szarego, ponurego korytarza oraz zapewnienie uczniom dobrej zabawy podczas przerw.

Szkolna Kasa Oszczędności zakupiła dla uczniów klas I-III naklejki: Gra w klasy, Taniec hopla czy Naśladuj mnie. Dzięki temu, uczniowie nie nudzą się podczas przerw i spędzają bezpiecznie czas przy dobrej zabawie.

Aby uczniowie czuli się w szkole dobrze stworzono kącik wypoczynkowy do którego zakupiono kolorowe kanapy i stolik. Stworzenie najmłodszym oraz nieco starszym uczniom naszej szkoły takiego kącika ma się przyczynić do miłego i spokojnego spędzania czasu w oczekiwaniu na rozpoczęcie lekcji oraz pomiędzy nimi, a także na aranżację przestrzeni szkolnych korytarzy, zachęcającą do wspólnych zabaw w gronie rówieśników.

mgr Katarzyna Kowal
opiekun SKO,
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
w Zespole Szkół w Wysokiej Głogowskiej

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content