WARTO POMAGAĆ!

Bezinteresowna pomoc innym ludziom może sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem. Przede wszystkim może spowodować, że w miejscu w którym żyjemy, zrobi się trochę bardziej przyjaźnie. Już od najmłodszych lat słyszymy, że warto pomagać, że tak „po prostu trzeba”. Dlaczego?


Ponieważ ta pomoc może do nas wrócić. Jeżeli my komuś pomożemy, a później sami będziemy potrzebować pomocy, też ją otrzymamy. Dzięki temu poznajemy ludzi, być może przyjaciół. Satysfakcja, że komuś mogliśmy pomóc jest ogromna. Niedawno w trudnej sytuacji znalazł się jeden z mieszkańców naszej gminy – Dawid, 17 latek z głową pełną marzeń i planów. Jedno wydarzenie zmieniło całe jego życie. Na szczęście nie pozostał sam z problemem i dzięki życzliwości i pomocy wielu osób, dziś jest już dosłownie o krok dalej. Udało się zakupić pierwszą z protez, które są niezbędne w jego funkcjonowaniu. Poniżej przekazujemy kilka słów od rodziców Dawida:

„Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy wspierają nas finansowo w zakupie protez. Dzięki Wam Dawid ma już protezę nogi i po 4 miesiącach leżenia, 6 lipca wreszcie stanął na dwóch nogach. Choć nie jest lekko, on dzielnie ćwiczy i na nowo uczy się chodzić. Teraz czeka go jeszcze jedna operacja kikuta ręki, żeby można było zrobić bioniczną protezę ręki. Protezę tą wyceniono na 282 tysiące złotych. Boimy się, ze jeśli nie kupimy jej w tym roku, później będzie ona jeszcze droższa. Jeżeli to możliwe, bardzo prosimy o dalszą pomoc w zbieraniu pieniędzy na ten cel. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie i jeszcze raz dziękujemy za każdą złotówkę”.

Zachęcamy do dalszego wsparcia dla Dawida. Wpłat można dokonywać poprzez portal zrzutka.pl pod wskazanym poniżej linkiem.
 
 
Warto pomagać, bo dobro zawsze powraca!
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content