WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W MGDK

W niedzielne popołudnie w Miejsko Gminnym Domu Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim odbyło się tradycyjne wspólne kolędowanie. Rozbrzmiały kolędy, pastorałki czy piosenki o tematyce świątecznej zarówno te popularne, jak i te mniej znane. 


Mimo, że od świąt minęło już trzy tygodnie, to 15 stycznia czuć było magiczną świąteczną aurę. A to wszystko za sprawą artystów – chórów, zespołów i solistów z terenu gminy, którzy zaprezentowali się na scenie głogowskiego domu kultury. Niezwykłe widowisko, piękne stroje i oprawa muzyczna złożyły się na koncert, który był dowodem na to, że w naszej gminie tradycja kolędowania jest ciągle żywa.

Podczas Gminnego Wieczoru Kolęd wystąpili: Grupa Teatru Niespodziewanego „ANTYNUDA”, Chór „Cantus Niwa”, Męski Chór „Gloria” Grupa wokalna ZPiT „Hanka” wraz z kapelą, Gminna Orkiestra Dęta, oraz soliści i zespoły: Grupa wokalna ZS w Wysokiej Głogowskiej, Oliwia Rak z zespołem, Konrad Przeszłowski, Gabriela Baryła, Gabriela Penar, Zuzanna Iskra oraz urocze przedszkolaki Nina Komaniecka i Kamila Zachajusz.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

fot.: Piotr Grygiel

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content