ZAKOŃCZONO REMONT W REMIZIE OSP WYSOKA GŁOGOWSKA

Zakończono prace remontowe w budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiej Głogowskiej. Inwestycja polegała na remoncie garaży oraz remoncie generalnym łazienki i dwóch pomieszczeń biurowych.


Prace polegały m.in. na: wykonaniu posadzki żywicznej w trzech garażach oraz malowaniu ścian i sufitów. Generalny remont przeszła również łazienka, szatnia i magazyn. Remont obejmował m.in. wymianę instalacji hydraulicznej i elektrycznej, wylanie nowej posadzki, montaż sufitów podwieszanych wraz z oświetleniem, ułożenie płytek, montaż nowych drzwi, szpachlowanie i malowanie ścian. W wyremontowanej łazience zamontowano nowoczesne sanitariaty i kabinę prysznicową oraz wymieniono piecyk gazowy. Wymieniono również drzwi przejściowe z garażu do holu. Wykonawcą remontu była firma German Rafał Bułaś z siedzibą w Wysokiej Głogowskiej.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 60 306,90 zł z czego kwota 40 tys. zł została przekazana przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie („Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego”). Pozostała kwota 20 306,90 zł pochodziła z budżetu gminy.

W odbiorze zadania udział wzięli: Burmistrz Głogowa Młp. Paweł Baj, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie bryg. mgr inż. Tomasz Baran, bryg. mgr inż. Tomasz Korniewicz z Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie, Komendant Miejsko Gminny OSP w Głogowie Młp. Marian Bąk, Prezes OSP Wysoka Głogowska Sławomir Kata i Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Głogowie Młp. Maria Drzał.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content