ZAPRASZAMY NA PIKNIKI RODZINNE

W najbliższy weekend w naszej gminie odbędą się pikniki rodzinne, z atrakcjami dla najmłodszych. Imprezy te zawsze gromadzą wielu uczestników, którzy stawiają na aktywny i rodzinny wypoczynek.


W sobotę 3 czerwca o godzinie 14:00 na placu obok Domu Strażaka w Lipiu odbędzie się piknik rodzinny, organizowany w ramach zadania pn. „Profilaktyka i promocja zdrowia na terenie gminy Głogów Małopolski”. Na naszych najmłodszych będą czekały: dmuchany plac zabaw – zamek i zjeżdżalnia, zabawy z animatorami, malowanie twarzy, konkursy i poczęstunek. Organizatorami imprezy jest Rada Sołecka w Lipiu, sołtys Zbigniew Wiewiura oraz burmistrz Głogowa Małopolskiego Paweł Baj. 
 
Z kolei w niedzielę 4 czerwca również o godzinie 14:00 odbędzie się piknik w Wysokiej Głogowskiej, którego organizatorami są Rada Rodziców tutejszej szkoły, OSP Wysoka Głogowska oraz jednostka wojskowa. Na stadionie „Orzeł” dla odwiedzających przygotowano szereg atrakcji: występy artystyczne, turniej rodzinny, pokazy w wykonaniu amerykańskich żołnierzy, gra w speedball, kącik malucha, tatuaże dla dzieci oraz dmuchane zjeżdżalnie, a także przekąski w postaci popcornu, waty cukrowej, czy kiełbasek z grilla.
Zapraszamy serdecznie!
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content