ZAWODOWY BOKS W GŁOGOWIE MŁP.

I Głogowska Gala Boksu to wydarzenie, które będzie nie lada gratką dla miłośników tego sportu. Organizatorami imprezy są Gmina Głogów Małopolski oraz Klub Bokserski AK Champion.


Już 21 maja 2022 roku w hali głogowskiego Liceum Ogólnokształcącego będziemy mogli obejrzeć 12 walk w różnych kategoriach: juniorów i juniorek, młodzieżowców, seniorów i seniorek. Wśród zawodników zobaczymy Dominika Kidę – kadrowicza Polski oraz zdobywcę złotego medalu w boksie olimpijskim, a także Adriannę Jędrzejczyk – mistrzynię Polski juniorów oraz mistrzynię Europy. Walczył będzie również  trener AK Champion – Kamil Lamczyk, który zmierzy się z zawodowym bokserem, a także zawodnicy m.in. z Buska, Mielca, Rzeszowa, Boguchwały i Kielc. I Głogowska Gala Boksu to wydarzenie jakiego w naszym mieście jeszcze nie było. Widowisko to zapowiada się na wysokim poziomie, dlatego tym bardziej zachęcamy do wzięcia w nim udziału. Impreza jest niebiletowana. Patronat honorowy objął Paweł Baj – burmistrz Głogowa Młp.

Dla osób, które nie tylko lubią oglądać walki bokserskie na szklanym ekranie, ale także chciałyby rozwijać swoje zamiłowanie do tego sportu polecamy ofertę Klubu AK Champion w której znajdziemy: boks dla dzieci (7-13 lat), boks dla młodzieży i dorosłych, kickboxing, aeroboks dla kobiet oraz treningi personalne.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content