5 GRUDNIA – MIKOŁAJKOWY KONCERT CHARYTATYWNY

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Mikołajkowy Koncert Charytatywny, który obędzie się już w najbliższą niedzielę, 5 grudnia br. o godzinie 15:00 w Miejsko Gminnym Domu Kultury im. F. Kotuli w Głogowie Młp. Podczas koncertu, zbierane będą fundusze na rzecz dzieci dotkniętych chorobami nowotworowymi z terenu Gminy Głogów Młp.


Mikołajkowy Koncert charytatywny jest cykliczną imprezą organizowaną przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Głogów Małopolski przy współpracy z MGDK im. F. Kotuli w Głogowie Małopolskim. Patronat Honorowy nad koncertem sprawuje Burmistrz Głogowa Młp. – Paweł Baj.

Podczas koncertu na scenie wystąpią takie zespoły jak: Kapela OPA CUPA, Mobilna Filharmonia, zespoły tańca nowoczesnego: Fenomen Mini, Fenomen i Fenomen Gold, Dzieciaki z Publicznego Przedszkola w Głogowie Małopolskim, PRIMA Akademia Tańca Agnieszka Wójcik – Dziadosz Rzeszów, Taneczny Klub Sportowy GASIEK z Rzeszowa, Akademia Tańca Jazzowego „SENSDANCE”, Weronika Pastuła oraz Zespół Pieśni i Tańca HANKA.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć zbiórka pieniędzy na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi z terenu Gminy Głogów Młp. Każdy będzie mógł wesprzeć zbiórkę dowolną kwotą otwierając swoje serca na szczytny cel.

Zachęcamy do wsparcia akcji!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content