ZAKOŃCZYŁA SIĘ JESIENNA RUNDA PIŁKARSKA

Świetną rundę jesienną zanotowała Głogovia Głogów, reprezentująca naszą gminę w 4 lidze podkarpackiej, pozostając jedyną niepokonaną drużyną na swoim stadionie. Z dorobkiem 39 punktów uplasowała się na drugiej pozycji w tabeli tracąc jedynie 1 punkt do lidera, którym został spadkowicz z 3 ligi KS Wiązownica. Wielkie brawa i gratulacje dla trenera Jakuba Słomskiego i całej drużyny za fantastyczny wynik jaki osiągnęła.

Głogovia w 9 spotkaniach u siebie tylko w trzech zremisowała, a w pozostałych zgarnęła pełną pulę. Na zakończenie rundy zgarnęła 3 punkty w meczu z MKS Arłamów Ustrzyki Dolne. W meczach z beniaminkami Głogovia zgarnęła komplet punktów nie tracąc przy tym okazji nawet bramki. Mecze u siebie w tym sezonie rozpoczęła od wyniku 2-0 z Sokołem Kamień i takim samym wynikiem zamknęła rundę jesienną.

Na poziomie A klasy rozgrywki prowadzi Towarzystwo Sportowe NOVERRA, które na 16 drużyn w swojej klasie rozgrywkowej zajęło 4 miejsce z dorobkiem 27 punktów, tracąc 10 punktów do lidera, którym jesienią został Plantator Nienadówka.

B klasowe zespoły uplasowały się w tabeli  następująco: Rudzik Rudna Mała miejsce 6 -19 pkt., Jedność Hucisko miejsce 7 – 16 pkt., Orzeł Wysoka Głogowska miejsce 9 – 11 pkt., Victoria Budy Głogowskie 11 miejsce – 9 pkt.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content