POKONUJEMY PRZYBYSZÓWKĘ

W rozegranym niedawno meczu, Akademia Piłkarska Głogovii pewnie pokonała swojego przeciwnika, którym byli tym razem piłkarze z Przybyszówki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3 dla naszego zespołu.

Walka między drużynami była bardzo zacięta. Pierwszą bramkę dla Głogovii strzelił Mateusz Bielecki. Niedługo później, podwyższyliśmy wynik do 2:0. Zespół przeciwników nie pozostał na taki przebieg wydarzeń obojętny i chwilę później strzelił Głogovii gola kontaktowego (2:1). W odpowiedzi na niego, nasi piłkarze podwyższyli przewagę nad rywalem do wyniku 3:1. Koniec pierwszej połowy meczu był bardzo emocjonujący, ponieważ nasi przeciwnicy strzelili drugiego gola, czym zmniejszyli naszą przewagę do 1 gola (3:2).

W drugiej połowie, piłkarze nie stracili woli walki i sportowego zapału. Do bramki przeciwnika ponownie trafił Mateusz Bielecki (4:2). Piłkarze z Przybyszówki w dalszym ciągu dzielnie walczyli o wynik spotkania, czego efektem była kolejna bramka (4:3). Chcąc przypieczętować swoje zwycięstwo nad rywalem, piłkarze Głogovii zdobyli kolejnego gola, ustanawiając tym samym wynik 5:3.

Skład zwycięskiej drużyny Głogovii: Marcin Ginalski, Jakub Łyczko, Kuba Migut, Paweł Pondo, Kacper Kotula, Antoni Czomba, Szymon Książek, Kacper Zając, Filip Wilk, Oskar Paszek, Mateusz Bielecki, Sebastian Igielski oraz Trener Zenon Sasiela.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.