KOLEJNE SPOTKANIE Z KINEM W MGDK

Wszystkich miłośników kina z terenu naszej gminy, zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu „Kino wraca do Głogowa”, w ramach którego w sali widowiskowej głogowskiego domu kultury wyświetlane są najpopularniejsze filmy ostatnich lat. Na kolejne spotkanie  z filmem zapraszamy już w najbliższą niedzielę – 29 września.


Tradycyjnie, w repertuarze znajdzie się coś zarówno dla najmłodszych widzów, jak i tych nieco starszych oraz dorosłych. O godzinie 14:30 zapraszamy wszystkie dzieci raz całe rodziny na drugą część kultowego już filmu familijnego opowiadającego o losach młodego, bohaterskiego wikinga oraz jego niecodziennego przyjaciela – smoka. Jakie będą dalsze losy bohaterów? Przekonajmy się w niedzielne popołudnie. Film potrwa 98 minut.

Tuz po nim, zapraszamy starszych widzów na film stanowiący do dziś  klasykę kina z gatunku science fiction w reżyserii Ridleya Scotta. Przedstawia on mroczną wizję przyszłości, w której bohaterowie zmuszeni są walczyć z wytworzonymi wcześniej przez ludzkość replikami, które wykorzystywane były do celów eksperymentalnych. Czy im się to uda? Film potrwa 113 minut.

Warto dodać, że wstęp na wszystkie seanse organizowane w ramach tego cyklu jest zawsze darmowy. W imieniu MGDK serdecznie zapraszamy na filmowe niedziele.

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content