KOMPLET PUNKTÓW Z HYŻNEGO

W ubiegły poniedziałek, nasi piłkarze z młodzika młodszego mieli szansę zmierzyć się z drużyną HALO Hyżne. Rozgrywka zakończyła się sukcesem naszych trampkarzy, którzy pokonali przeciwnika wynikiem 3:2.

Mecz ten, był rewanżem za pechowy remis 4:4 w meczu na naszym boisku. Już na samym początku, swoje zdolności zaprezentował Patryk Janczycki, który uskuteczniając strzał kolegi zdobył gola dla swojej drużyny. Okazję do bramki wykorzystał także Bartek Rycek, strzelając gola po błędzie obrony rywala. Po drugim golu, gra naszego zespołu nie wyglądała już tak dobrze, co wykorzystali nasi przeciwnicy. Po strzale kontaktowym z dystansu, kończymy pierwszą połowę meczu z jednobramkową przewagą.

Druga połowa meczu obfitowała w niewykorzystane akcje ze strony naszego zespołu. Nieporozumienie między bramkarzem, a obrońcą zespołu z Hyżnego wykorzystał ponownie Bartek Rycek, zdobywając tym samym trzecią bramkę dla zespołu. Nasi rywali nie dawali jednak za wygraną i wywalczyli drugą bramkę, ustanawiając wynik 3:2.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.