KONNE ZMAGANIA W LEŚNEJ WOLI

W miniony weekend, na hipodromie Stadniny Koni „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim odbyły się Ogólnopolskie i Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody. W imprezie wzięło udział ponad 100 zawodnikach z całej Polski na blisko 180 koniach.

Jak prezentują się wyniki? W Klasie L, nagrodę HorseLine PRO zdobyła p. Natasza Batko, na koniu Brownie z KS KJK Szary Michałowice. W klasie P, nagroda sklepu Equishop  trafiła do p. Julii Koźbiał, która startowała na koniu Calmira 7 z KJ Facimiech. W finale Małej Rundy zwyciężył p. Zbigniew Kostrzewski z koniem Kossak Hippica z  KS Stadnina Koni Krzywopłoty. Natomiast Finał Średniej Rundy należał do p. Dominika Słodczyka oraz konia Drako ze Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice.

W konkursie Grand Prix, do rozgrywki zakwalifikowało się pięć par. Najszybciej i bez zrzutek parkur pokonał p. Artur Kufel na koniu Elano z WKJ Lublin. Drugie miejsce zajął p. Kacper Mróz na Q De Revel z KJ Galop Kozienice, a trzecie p. Łukasz Koza na Ballantina z KJ Trachy Sośnicowice.

Kolejne zawody na hipodromie Stadniny Koni „Leśna Wola” odbędą się już za niespełna miesiąc – 31.07-02.08, serdecznie zapraszamy.