LUDZIE – SPORT – PASJA CZYLI ZAWADZKA TEAM

Grupę Zawadzka Team tworzą osoby z Głogowa Małopolskiego i okolic. Łączy nas pasja do sportu, który uprawiamy zarówno na sali jak i w terenie, głównie w głogowskim Borze. Las, otwarta przestrzeń, spokój, czyste powietrze, kontakt z naturą – w takich okolicznościach trenujemy kilka razy w tygodniu: nordic walking, fitness, bieganie, marszobiegi. Zajęcia w plenerze są bezpłatne i tak zróżnicowane, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Zawadzka Team to grupa indywidualistów. Mamy swoje zajęcia, rodzinę, pracę. To, co nas łączy, to zamiłowanie do aktywności fizycznej. Wiek nie gra roli, trenujemy ramię w ramię, wzajemnie się motywując i realizując wyznaczone cele.  Aktywne weekendowe poranki, start w zawodach, nauka samodyscypliny, udział w akcjach charytatywnych, ekologicznych, promujących zdrowy tryb życia napędzają nas do dalszego działania i podsuwają pomysły, jak jeszcze bardziej zaktywizować lokalne społeczeństwo. Dla nas codzienna dawka sportu jest nawykiem. Poczucie przynależności, wsparcie oraz fantastyczna atmosfera podczas treningów sprawiają, że łatwiej stawiać czoła wyzwaniom dnia codziennego.

Korzyści zdrowotnych wynikających z regularnej aktywności fizycznej nie da się podważyć. Ruch daje nie tylko przyjemność, ale i zdrowie. Jest w zasięgu Twojej ręki. Nie ważne ile masz lat i jakiej jesteś płci wszystko zależy od Ciebie. Chcesz dołączyć do naszego teamu? Wskakuj w sportowe ubrania, łap butelkę wody i widzimy się na treningach.

Więcej szczegółów o naszej działalności znajdziecie Państwo na stronach:

facebook.com/zawadzkateam

instagram.com/zawadzka fitness

Agnieszka Zawadzka

Instruktor fitness, nordic walking i samoobrony; członek kadry instruktorskiej w Fitness Club & Gym „AreYouReady” w Głogowie Małopolskim.

Autor zdjęć: Magdalena Jakielaszek

 

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content