OBÓZ SPORTOWY AKADEMII PIŁKARSKIEJ GŁOGOVIA

W dniach od 18 do 24 lipca bieżącego roku, podopieczni Akademii Piłkarskiej Głogovia Głogów Małopolski przebywali na obozie sportowym zorganizowanym przez Wisłę Kraków.


To był bardzo dobrze wykorzystany czas. Codzienne intensywne treningi pod okiem trenerów Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków, Bartłomieja Zeleka Krystiana Żakowicza i Krzysztofa Siłki, dały nam dużo doświadczenia i na pewno podniosą poziom umiejętności naszych piłkarzy w nadchodzącym sezonie – powiedział trener Tomasz Bąk, jeden z opiekunów grupy.

Nasi zawodnicy w przerwie między treningami mieli też okazję odwiedzić Kopiec Kościuszki, Termy Krakowskie, kopalnię soli w Wieliczce czy zwiedzić stadion Wisły Kraków i poczuć się jak zawodnik I drużyny w dniu meczu. Takich rzeczy nie ma się okazji oglądać na co dzień, więc tym bardziej uatrakcyjniło to nasz wyjazd – dodał trener Akademii Piłkarskiej Głogovia, Krystian Jacek.

Od ubiegłego roku klub TS Wisła Kraków S.A. i Akademię Piłkarską Głogovia łączy umowa partnerska, dzięki której zawodnicy głogowskiego klubu mają szansę na lepszy rozwój swoich umiejętności.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content