PASJONACI POWRACAJĄ NA DROGĘ

Z wiosennym powrotem ciepłej pogody rozpoczyna się nie tylko sezon na kwiaty i pikniki, ale także czas, który wielu pasjonatom motocykli kojarzy się z czymś wyjątkowym – sezonem motocyklowym.


Dla miłośników dwóch kółek, sezon motocyklowy to czas oczekiwania, ekscytacji i możliwości spędzenia wolnego czasu na swoim ulubionym środku transportu. Po długich miesiącach zimowej hibernacji motocykli, entuzjaści wyjeżdżają z garaży i powoli przygotowują swoje maszyny do kolejnych przejażdżek.

W najbliższą niedzielę 14 kwietnia sezon rozpocznie Głogowska Grupa Motocyklowa „ISKRA”. Wydarzenie rozpocznie się mszą świętą w Sanktuarium Matki Bożej Głogowskiej w Głogowie Małopolskim o godzinie 14.00. Następnie spod sanktuarium wyruszy parada motocyklowa. Miłośnicy dwóch kółek przejadą ulicą Mickiewicza i dalej w kierunku Wysokiej Głogowskiej, następnie do Tajęciny (do drogi głównej przy lotnisku),  w prawo w stronę ronda do 9-ki, dalej w stronę Głogowa, przed ratuszem parada skręci w lewo kierując się w stronę cmentarza, następnie w stronę Bud Głogowskich w kierunku Widełki, na głównej w prawo w stronę Głogowa Młp., przed obwodnicą zjazd do miasta i powrót na plac przy sanktuarium. Przewidywany czas parady to około 30 minut

Wraz z nadejściem sezonu motocyklowego, ulice stają się bardziej kolorowe i głośniejsze, a dźwięk silników motocyklowych staje się charakterystyczną melodią w krajobrazie miejskim. Dla wielu osób sezon motocyklowy to nie tylko czas jazdy, ale także czas wolności, przygody i wspólnoty motocyklowej.

Zapraszamy do wspólnego rozpoczęcia sezonu!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content