Wtorek, 1 września 2026 r. · Imieniny: Idziego, Bronisława15° pochmurnie· EUR 4,33 zł zł / USD 3,73 zł zł
ziemiaglogowska.pl
Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż lokalu mieszkalnego w Głogowie
Wiadomości z ostatniej chwili

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż lokalu mieszkalnego w Głogowie

Chcesz częściej widzieć wiadomości z miasta Głogów w Google? Obserwuj ziemiaglogowska.pl
JPJacek Pelc16.06.2026, 11:55aktualizacja 16.06.20261 min czytania Skomentuj

Prezydent Głogowa ogłasza przetarg ustny na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ulicy Okrężnej 99. Przetarg odbędzie się 15 września 2026 roku.

Czytaj także

Mistrzostwa Głogowa w Tenisie: Singiel i Debel na czołowej pozycji

Prezydent Głogowa informuje o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż lokalu mieszkalnego, który znajduje się w budynku wielorodzinnym przy ulicy Okrężnej 99. Powierzchnia lokalu wynosi 27,90 m2.

Cena wywoławcza wynosi 110 000,00 zł, a wadium ustalono na 10 000,00 zł. Minimalne postąpienie to 1 100,00 zł.

Przetarg zaplanowano na 15 września 2026 roku.

Szczegóły dostępne w ogłoszeniu.

Galeria zdjęć

Źródło (tekst i zdjęcia):Urząd MIasta Głogów
Jak oceniasz ten materiał?
Brak ocen
Oceń:
Komentarze
0/1000

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje.

JP

Sprawdź również