BUDŻET OBYWATELSKI 2024 – ZACZYNAMY GŁOSOWANIE

W ramach Głogowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok do głosowania wybrano 24 projekty. Wszystkie propozycje mieszkańców mają charakter inwestycyjny i dotyczą m.in. wykonania nakładek asfaltowych, chodników, oświetlenia, montażu monitoringu, modernizacji obiektów sportowych na danym osiedlu czy doposażenia placów zabaw.


Mieszkańcy mogą oddać swoje głosy od 12 do 29 września zarówno w formie elektronicznej, poprzez dedykowaną platformę internetową jak i tradycyjnie za pośrednictwem papierowej karty do głosowania, którą można wydrukować samodzielnie lub odebrać w ratuszu.

Każdy mieszkaniec osiedla Centrum, Niwa, Zabajka, Wola Cicha, Rogoźnica oraz Styków może zagłosować tylko na jeden wybrany projekt. Wypełnione karty należy wrzucić do urny znajdującej się w holu w Urzędzie Miejskim w Głogowie Małopolskim, ul. Rynek 1, w godzinach pracy urzędu.

– Propozycje są bardzo ciekawe i na pewno poprawią estetykę naszego miasta. Na szczególną uwagę zasługuje projekt wykonania pomnikowej ławeczki upamiętniającej Franciszka Kotulę, historyka i muzealnika pochodzącego z Głogowa Małopolskiego. Zachęcam wszystkich do oddawania głosów na propozycje mieszkańców – mówi burmistrz Paweł Baj.

Lista projektów wybranych do głosowania: https://glogowmlp.budzet-obywatelski.org/

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content