DZIŚ DZIEŃ KOBIET!

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby sprawić sobie małą przyjemność. Zapraszamy na wydarzenia, które z myślą o płci pięknej przygotowała Gmina Głogów Małopolski.


Dzisiejszego popołudnia – o godzinie 17:00, w Galerii Pod Ratuszem, odbędzie się wystawa zatytułowana „Kobieta w malarstwie, rysunku, rzeźbie”. Prezentowane na wystawie prace są dziełem artystów z Aktywnej Grupy Twórców, m. in.: Arkadiusza Dworaka, Bogdana Jaskuły, Tomasza Koby, Roberta Łyczko, Bogusława Reguły i Pavela Veselowskiego. To jednak nie jedyna atrakcja, jaką zaplanowano na dzisiejszy wieczór. Będzie również możliwość wykonania portretu na życzenie, wysłuchania poezji oraz słodki poczęstunek.

Z kolei w niedzielę – 10 marca, o godzinie 19:00 zapraszamy do Miejsko Gminnego Domu Kultury w Głogowie Małopolskim, gdzie odbędzie się koncert zespołu „The Teachers”. Wstęp dla kobiet jest bezpłatny, a dla Panów bilety w cenie 30 zł.

Wszystkim Paniom, w dniu ich święta życzymy zdrowia, pogody ducha, powodów do uśmiechu na co dzień oraz spełnienia marzeń.

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content