DNI GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO 2023

Dni Głogowa Małopolskiego to coroczna impreza, która przyciąga tłumy mieszkańców a także gości. Tegoroczne świętowanie będzie bogate w szereg atrakcji.


Obchody Dni Miasta rozpoczną się w sobotę 17 czerwca koncertem rockowym o godzinie 17:00. Na głogowskiej scenie pojawią się dwa lokalne zespoły – Effatha oraz dobrze wszystkim znana głogowska grupa Łubu Dubu. Gwiazdą wieczoru będzie zespół disco – polo Piękni i młodzi. Na zakończenie pierwszego dnia zaplanowano dyskotekę pod gwiazdami.

W niedzielę 18 czerwca już w godzinach przedpołudniowych będziemy mogli zobaczyć grupy dziecięce ze szkół oraz przedszkoli z terenu gminy, lokalne zespoły tańca, chór męski „Gloria”. Wystąpi także grupa teatralna „Antynuda” oraz Gminna Orkiestra Dęta.

O godzinie 19:15 odbędą się uroczystości oficjalne, podczas których nastąpi wręczenie statuetek Głogowianina Roku 2022, przyznawanych w pięciu kategoriach: nauka i edukacja, sfera społeczna, całokształt pracy, działalność gospodarcza, upowszechnienie sportu. Nagrody za wybitne osiągnięcia w sporcie otrzyma również młodzież, która reprezentuje gminę Głogów Małopolski na zawodach o zasięgu ogólnopolskim.

Główną atrakcją wieczoru będzie koncert polskiej gwiazdy pop – Ani Dąbrowskiej. Dwudniowe świętowanie Dni Głogowa Małopolskiego zakończy zabawa taneczna z zespołem „Amigos”.

Jako imprezy towarzyszące odbędą się wydarzenia sportowe: StrongMan – GŁOGOWSKI MOCARZ – V edycja, turniej tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży oraz pokazy z warsztatami dla dzieci i młodzieży na łyżworolkach deskorolkach i hulajnogach, które poprowadzą szkółka sportów ekstremalnych – Sk8 School z Rzeszowa i szkoła rolkowa WODZU z Rzeszowa. Nie zabraknie także wesołego miasteczka, cateringu i kiermaszu regionalnych specjałów.

Zapraszamy serdecznie!

 
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content