DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

W ostatnim tygodniu przed feriami przedszkolaki z Zespołu Szkół w Budach Głogowskich zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Przedszkolaki z punktu przedszkolnego i zerówki wystąpiły z przygotowanymi wierszami, piosenkami, tańcami oraz przedstawieniem jasełkowym.


Jak co roku również z wielkim zaangażowaniem i przyjemnością przedszkolaki dla swoich gości przygotowały laurki. Z pomocą w zorganizowaniu słodkiego poczęstunku przyszły kochane mamy.

Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja do kształtowania u przedszkolaków uczuć, postaw dobroci, szacunku, troskliwości i miłości. Dziadkowie to najbardziej wyrozumiałe „instytucje”, które bardzo często wychowują wnuki do czasu ich pójścia do przedszkola. Dlatego dzieci czują się z nimi szczególnie związane. Wspólny poczęstunek był doskonałą okazją do rozmów, w czasie których wszyscy mogli podzielić się wrażeniami. Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich pociech. Podziwiali ich postawę, umiejętności, wkład pracy włożony w przygotowane spotkanie. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Katarzyna Rzucidło,
Weronika Tomaka

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content