SPOTKANIE NOWOROCZNE W ŚRODOWISKOWYM DOMU

W dniu 11 stycznia br. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Wysokiej Głogowskiej odbyło się uroczyste spotkanie jasełkowo-noworoczne. Przy wspólnym stole, zasiedli uczestnicy i pracownicy ŚDS, rodziny i opiekunowie oraz goście i przyjaciele.


Życzenia i wspólny posiłek wprowadziły rodzinny nastrój i prawie domową atmosferę. Spotkanie uświetnił występ jasełkowy w wykonaniu uczestników ośrodka, przeplatany wspólnym kolędowaniem. Spotkanie to utwierdziło nas w przekonaniu jak silna jest tradycja kolędowania, jak wielka jest potrzeba wspólnego spotykania się. Dla osób niepełnosprawnych wspólne kolędowanie jest ogromnym przeżyciem i stanowi bardzo szczególną okazję do zaprezentowania ich talentu, nie tylko wokalnego.

Radość przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego scala uczestników, pomaga im przezwyciężyć wzajemne urazy, pozwala cieszyć się życiem. To uroczyste spotkanie na trwale wpisało się już w kalendarium wydarzeń, jako jedno z najważniejszych w roku. Dziękujemy wszystkim za przybycie na spotkanie oraz za pomoc w jego zorganizowaniu, także sponsorom – m.in. pani Zofii Liszcz za pyszne wyroby cukiernicze.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content