SUKCES GŁOGOWSKIEJ PIZZERII

Mowa o pizzerii Gusto, która swoją działalność rozpoczęła w 2009 r. Od początku istnienia stawiali na wysoką jakość produktów oraz miłą obsługę.


Przez ostatni czas, jest o nich głośno nie tylko na Podkarpaciu, ale na całym świecie,
media mówią o nich – „To oni nakarmili Joe Bidena”.

Wszystko zaczęło się od wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych w podrzeszowskiej Jasionce, to wtedy przysiadając się do amerykańskich żołnierzy, którzy zamówili 88 pizz spróbował najostrzejszej jaką lokal ma w swojej ofercie – pizzy Pepperoni (ostra). W skład słynnej pizzy wchodzą ser, oliwki: zielone i czarne, pieczarki, pepperoni i papryczki jalapenos.

Współwłaściciele nie kryją zdumienia, są szczęśliwi, że spotkał ich taki zaszczyt, promocja lokalu oraz rozpoznawalność pizzerii. W jednej chwili zaczęło brakować wolnych stolików, telefony się rozdzwoniły a stali klienci gratulowali, wszyscy chcieli spróbować tej słynnej pizzy, którą jadł Prezydent.

Wśród swoich klientów postanowili ogłosić konkurs na nazwę owej pizzy. W komentarzach na Facebooku posypały się różne propozycje. Lokal poinformował o wyborze nazwy, teraz pizza pepperoni nazywa się „Pizza prezydencka – ostry Joe”.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content